PC Playoff 2010 – 4.kolo

PC2010
Termín: Zápasy si domlouvejte v termínu 20.11.2010 do neděle 28.11.2010. Server vybírá druhý jmenovaný hráč (do teď rozhodovalo horší pořadí v základní části, nyní rozhodují vyhrané mapy posledních dvou zápasů). Dohodnutá data, časy a místa pište do komentářů!

Skupina W (Winners):

MISTR THC

THC Kytka vs. THC Stojan Jakotyč
4:1 (1:0, 1:0, 0:1, 1:0, 1:0)
20.11.2010, 20:10 (20:00), THC Mutant (odloženo)

MISTR VTT

VTT Bacyl vs. VTT PijanST
4:1 (1:0, 1:0, 1:0, 0:1, 1:0)
23.11.2010, 20:00 (19:50), VTT Server

Prohrávající končí v cupu.

Skupina L (Losers):

THC Baffik vs. THC Gnob
4:1 (0:1, 1:0, 1:0, 1:0, 1:0)
22.11.2010, 19:00 (18:50), THC Mutant

VTT Rum74 vs. VTT Ferdiik
3:2 (1:0, 1:0, 0:1, 0:1, 1:0)
22.11.2010, 20:00 (19:50), VTT Server

Prohrávající končí v cupu.

Aktuální pavouk: ZDE

Pravidla:
Zápasy kola by se měli konat v tomto rozmezí 20.11.-28.11.2010. Hrači si mezi sebou domluví datum utkání a čas startu. Hrači musejí přijít na server 10 min. před startem! Datum a čas napíší zde do komentářů. Termín závodu musí být zdělen alespoň den předem! Druhý jmenovaný z duelu vybírá místo utkání (tedy THC Mutant = mod rounds, VTT server = TA mod). Utkaní se jede za plného provozu, s tím že jukebox je deaktivován. Jakmile udeří čas startu, následují mapa je soutěžní. Utkání se pojede na pět map, s tím že mapy určuje sám server. Každý hráč dělá výsledné screeny a výsledek opět napíše zde do komentářů. Mapu vyhrává vždy hráč, který je před soupeřem. V připadě rovnosti bodů nebo času vzniká remíza. Pokud i po pěti mapách je výsledek nerozhodný následuje další mapa která rozhodne. Ke kontumacím nedochází, v případě nedostavení soupeře se volí jiné datum. O sporných situacích rozhoduje admin turnaje, který si taktéž vyhrazuje právo případnou změnu pravidel. Během duelu nesmí závodit jiný účastník playoff.

Komentáře: 10 to “PC Playoff 2010 – 4.kolo”

 • tak jak se jelo, tak se opět dojelo.
  4:1 pro Bácu. Alespon mě to dalo zase jeden topík, na který jsem nestihl poděkovat, dík Báco.

  Ten nerv 2 kola po závodě byl jen ohledně jediné a to právě té trati. Nepochopím jak jsou zabugovaný. Osobně bych právě takový vyhodil, bo…. časy do třetího místa a bug, který mne vždy kopne jinam, ačkoliv když to jede Mazel, nedělá jíto. Bugy prostě nechápu, nepochopím a dál budu u toh onervit. Tot platí i pro THC server, kde je to nymlich to samé.

 • wonid:

  To je jasný, chlapci, chlapci, děláte z toho holubník :)

 • tak to s Bácou máme za sebou. Vyhrál 4:1, což se dalo předpokládat. I ten jeden bod je zázrakem :-D

  • SOTEK:

   respektujte pravidla cupu, díky >:o

   VTT Bacyl vs. VTT PijanST
   x:x (x:x, x:x, x:x, x:x, x:x)
   23.11.2010, 20:00 (19:50), VTT Server

   • Bacyl:

    Jede se od soboty do neděle. Pravda původní termín byl úterý, ale když sme oba byli pro a měli čas tak proč to nezajet? Svědci byli taky. Klidně pojedu 10x ale nevim jestli bude čas. Pijan o tom ví.

    • SOTEK:

     1. termín stanoven předem, aby nebyly známi tratě, pokud se dohodne v aktuální čas, jsou už viditelné v playlistu, což může ovlivnit protihráče v úsudku jéct právě v ten čas (hlavně u vás na serveru kdy jdou mapy podle abecedy)
     2. diváci kteří se chystali „malé“ finále o mistra sledovat o něj přijdou? trochu blbé ne?
     3. jaká kontrola? jediný kdo kontrolu může dělat jsem já a to nepamatuji že jsem tam byl, nemohla tedy být udělána kontrola pořadatelem, kteří si vyčlenil čas na úterý, aby mohl přijít

     to si myslíte že ty termíny na webu jsou pro srandu králíků? kdyby to tak bylo tak to sem není vyžadováno psát!

     pokud ve zvolený termín jeden nemůže. můžete ho změnit, ale nebudete informovat o této změně zpětně… (tedy musíte min. den předem na web THC)

     • nonono, se tak nevztekej no…… pojedeme v úterý. Mysleli jsme to oba dobře, nehledě k tomu, že na tratě jsme nadávali oba.
      Svým rozhodnutím neuznat duel jsi mne ale připravil alespon o ten jeden vyhranej závod, bo s Bácou je to snad všem jasný jak to dopadne.

      ale aby bylo učiněno zadost pořadateli a pravidlům, pojedeme v úterý. Tedy když Báca přijde. Říkal něco o nemoci dětí a podobně. Přeci jen jezdíte s tátama od rodin, takže se kdykoliv může semlejt cokoliv…

     • Bacyl:

      1- Jeli jsme a Pijan navrh jet. Souhlasil sem a nevěděl co příde (muj čas ztrávený na servru mluví za vše :)tratě znam všechny.
      2- Jsem zvědav kdo dorazí (krom těch co byli) zřejmě jen ti samí (nedostaví se ani finalisté k svému zápasu :D )
      3- Kontrolu utkání VTT jsem většinou dělal sám (ty jsi jaksi nebyl)
      Termíny na webu nejsou pro srandu králíků (Rabbits to nezajímá, jelikož se ani jeden nebyl podívat :) )
      Máš pravdu. Jsi organizátor. Omlouváme se ti. Jen jsme dospělí a jedeme to pro zábavu. Zrovna se nám to hodilo. Nechceme turnaj nijak bojkotovat ani narušovat. Za mě osobně jsem rád, že to jedu a ty to organizuješ. Ještě jednou omluva (a nevztekej se pořád) od toho máme Pijana :D

Napsat komentář

Pro vkládání komentářů je nutné přihlášen.

Odkazy

===============================
Vaše nová cigareta
===============================
JTT
===============================
www.webiik.cz
===============================

===============================
pipni.cz
===============================
freehosting.cz
===============================